Про нас

ТОВ "КОНЕКТОР ХАУС" постачальник високоефективних кабельних з'єднувачів.

Команда фахівців нашої компанії пропонує всім своїм клієнтам одні з найякісніших та затребуваних на світовому ринку електричних з'єднувачів, кабельних вводів (сальники), силових промислових та герметичних роз'ємів, електричних розподільних коробок зовнішнього та внутрішнього застосування.

ТОВ "КОНЕКТОР ХАУС" є представником в Україні таких компаній як:

  • Techno Italy - виробник роз'ємів, кабельних з'єднувачів, розподільних коробок, з високим ступенем захисту IP
  • Bimed Turkey - виробник кабельних уводів
  • Adels-Contact Germany - виробник роз'ємів, клемних колодок, з'єднувачів для проводів та кабелю

Співвідношення ціна-якість - одне з важливих відмінностей нашої компанії на ринку.

Вся наша продукція отримала широке застосування в сфері будівництва, машинобудування, хімічної промисловості, агропромисловому комплексі, добувної промисловості. Поставляються нами силові роз'єми, кабельні з'єднувачі, розподільні коробки, розгалужувачі кабелю і проводів, кабельні вводи застосовуються для підключення промислового обладнання: насоси, електродвигуни, верстати, автоматичні лінії, розподільні пристрої управління, електроустановки в житлових і виробничих приміщеннях. Наша продукція добре зарекомендувала себе в області установки світлотехнічної продукції (промислове і ландшафтне освітлення, архітектурне підсвічування), шлагбаумів, систем управління воротами, в області розумний будинок і т.п.


 


Звернувшись в нашу компанію, Ви отримуєте надійного постачальника найбільш затребуваною і якісної продукції в будь-якому обсязі, гарантію низьких цін і впевненість в майбутньому.